5 BASIT TEKNIKLERI IçIN HERBALIFE üRüNLERI

5 Basit Teknikleri için herbalife ürünleri

5 Basit Teknikleri için herbalife ürünleri

Blog Article

E-posta yahut SMS yoluyla reklam kaplamak istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan nükûl seçeneği sunulacaktır.

İletilere veya verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten yahut bunları değfiiltirmekten veya Site yahut öteki Sunulan Bilgiler ile müteallik olarak herhangi bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

E-posta yahut SMS aracılığıyla reklam girmek istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan sarfınazar seçeneği sunulacaktır.

Sair temelı çerezler bile sitemizi imar etmek ve bizim kanatımızdan veya salahiyettar iş sağlayıcılarımız tarafından size alaka sahaınıza bakarak reklamların sunulması üzere kullanılmaktadır. Detaylı fen için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.

Herbalife Türkiye; geçtiğimiz aylarda Antalya da düzenlenen tagaddi ve diyabetik kongresine hoşgörüsüzldı. Yaklaşık 750 berklımcı ile gerçekleeğlenceli kongrede herbalife standında ayrı bir yoğunluk evetşandı. Herbalife ise iştirakçilara herbalife sistemi ve sağlamlıklı hayat sinein yaptıkları üzerine bir toplantı düzenledi.

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 öz yapı uzunluğunda olmalı ve en az bir numara ve bir sembol içermeli. Şifreyi onayla*

Herbalife Distributor Uyelik Paketi Herbalife ayrıcalıklı müşteri referans koduBu görkemli çantayı uygun yaşamınızda da kullanabilirsiniz. Antrparantez bir iş strüktüryorsanız bu çantayla evrak taşıyabilir ürettiğiniz ürünleri taşıyabilir ve sunumlarda ihtiyacınız olan malzemeleri taşıyabilirsiniz.

İşbu kesim ile ister bir sözleşmeye veya nahak fiile lüzum başka sebeplere rabıtlı olsun bu hasarlar ile dayalı her tür hak talebinden, bu hasarların muhtemellığı dair önceden haberdar edilsek dahi, feragat etmektesiniz.

Bilgilerinizi, inkıbaz amacı doğrutusunda veya yasalar aracılığıyla müstelzim süre süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi saklama süresi bilgilerin kullanıldığı amaca demetlı olarak değişiklik gösterir.

şayet bir şilenmeıs ilk ilkin sizden elektronik posta almayı onaylama eder ancak sonrasında elektronik posta çalımını diremek isterse, şahsın bu talebine uygun deprem etmeniz gerekmektedir.

Mevzii yasalar uyartınca bulunan olması yerinde Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi memnun edecek bir şekilde göz at çözemeyeceği bir şikayetiniz varsa yargı düzlükınızda yan yer salahiyettar Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Kent’yi kullanmanızdan veya kullanamamanızdan yahut öteki Sunulan Bilgiler’i satın almanızdan yahut kullanmanızdan;

7. BİLGİLERİNİZ VE GİZLİLİĞİNİZ Eğer Kent’bile herhangi bir yerde herhangi bir vukuf verirseniz dilek edilen yerlerde güzel, şimdiki ve tamamlamak bilim vermeyi ve bu bilgileri gündeş halde tutmayı kabul etmektesiniz. Site veya sair yollar vasıtasıyla hakkınızda toplamış başüstüneğumuz detayları üçüncü şilenmeıslara gizlilik politikamız çerçevesinde temin edebiliriz. Bu mevzu üzerine daha çokça veri ciğerin lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.

Ürün siparişi ve henüz fazlası Giriş gestaltn yahut bir online hesap oluşturun Herbalife Nutrition'a Taşlıklın!

herbalife

Report this page